Výhody pro řidiče

Řazení podle vzdálenosti

Ikonka vzdálenostiMusíte kvůli opravě či běžné prohlídce Vašeho vozu najet několik kilometrů navíc? Přitom byste stejně kvalitní autoservis měli za rohem a jen o něm nevíte? Právě proto je zde naše služba "řazení dle vzdálenosti". Víme, že v dnešní době platí, že čas jsou peníze. Proto jím neplýtvejte a najděte si vyhovující autoservis nejblíže Vašemu bydlišti.

Důraz na kvalitu

Kvalita ikonkaMáte problém s autoservisem? Nejste spokojeni s opravou Vašeho vozu? Zdá se Vám cena za opravy příliš vysoká?  Náš server klade důraz na kvalitu. Chceme, aby řidičům servisy nabízely pouze kvalitní služby.  A Vy, jako zákazník, máte možnost každý autoservis ohodnotit a také se dle hodnocení ostatních přesvědčit o kvalitě autoservisu, který si zvolíte pro opravu svého vozu. Spokojený zákazník je u nás na prvním místě!

Zákaznické hodnocení

Hodnocení ikonkaNenechte se napálit, neplaťte zbytečně víc peněz. Věřte hodnocení odstaních řidičů, ti nemají důvod Vám lhát.  Jedním z našich cílů je upozornit na nekorektní jednání a pomoci majitelům vozů se orientovat v džungli plné nekvalitních služeb. Hodnocení zákazníků Vám ukáže, které autoservisy jsou důvěryhodné a spolehlivé.  Zároveň budeme rádi, když se i Vy podělíte s ostatními svými zkušenostmi s autoservisy.

Detailní informace o servisu

Detailni ikonkaVyužijte detailních informací o každém  autoservisu. Najdete zde aktuální informace od telefonního kontaktu až po provozní dobu servisu. Naší snahou je, abyste si autoservis vybrali co nejjednodušeji a maximálně efektivně. Dále se kromě běžných informací, na které značky vozů se autoservis specializuje a jaké servisní úkony provádí. Vyberte si ten správný servis přímo pro Váš vůz.

Speciální nabídky

Nabidky ikonkaAutoservisům nabízíme prostor k oslovení zákazníků, kterých si chtějí vážit. Možnost dárku či slevy pro řidiče  mají  na našem webu všechny autoservisy. Také nabízíme prostor pro dárkové poukazy  obchodníkům s náhradními díly nebo třeba provozovatelům automyček. Chceme, aby řidiči měli možnost na jednom místě získat co nejvíce výhod a kvalitních služeb. Speciální nabídky plánujeme spustit v roce 2015.