Značka vozu Vaše lokalita  
« Zpět na výpis autoservisů

LK AUTOMONT, s.r.o.

Kožušany-Tážaly 159 - Kožušany

Celkové
hodnocení
38%

Základní servisní úkony

  • Pneuservis
  • Prodej náhradních dílů
  • Montáže doplňků
  • Mechanické opravy a výměny
  • Výměny kapalin
  • Servisní prohlídky

Recenze zákazníků

Přidat hodnocení
Zavřít
Jméno E-mail (nepovinné)

Kliknutím vyberte hodnocení

Kvalita opravy
Přístup autoservisu
Dodržení ceny

Ohodnoťte přístup pracovníků autoservisu k zákazníkům

Celková spokojenost

53%
Nedoporučuje

Martin
Přidáno: 11.Července 2021

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Při hodnocení této firmy je nejprve nutné položit si otázku, co vlastně tato firma dělá (opravuje) a co ne. A to je problém. Docela dobře se ji asi žije z tzv. oprav na pojištění. Pokud však přijedete s vozidlem, které chcete opravit prostě proto, že máte své peníze a chcete své vozidlo opravit, zde již nastává problém, nedej bože pokud auto třeba nemá tržní cenu větší než je cena opravy. Budete celkem rychle vyprovozeni s tím, že "toto" oni nedělají a proč jako chcete do něčeho investovat, když to nemá smysl a ještě Vám bude poťouchle nabízeno jiné auto ke koupi. Když se dostanete k tomu, že s velkou nevolí firma auto přijme, nastane další hra o to, co vlastně teda chcete opravit a co ne. Zde nastává problém v tom, co je a není napsané v zakázkovém listu a co se jaksi objeví v průběhu opravy. A objeví se více méně to, o čem se hovořilo již na začátku před převzetím. Vítaný způsob jak zvednou odhadovanou cenu opravy. To však zákazníkovi nemusí vadit a už s tím počítá od začátku. A nyní samotná práce. Lakýrnické a karosářské práce jsou odvedeny velmi kvalitně a profesionálně. VELKÝ problém je však v celkovém dojmu z celé opravy. A to tak, že neopravované části vozidla jsou poškozeny, na vozidlo jsou namontované nepůvodní díly, součásti o kterých již na začátku opravy bylo jasně řečeno, že se na vozidlo nevrátí jsou na vozidlo vráceny zpět a to i velmi komicky, nelícují díly karoserie a snad ještě, na opravené části se namontují (vrátí) lajdácky zpět díly a to tak, že při montáží poškodí opravený díl. Všechny tyto trapné a hloupé skutečnosti jsou vysvětleny majiteli vozidla tak, že je vlastně blbec, který si měl vše před předáním vozidla zdokumentovat, aby pak bylo jasné, co servis nezvládl. V kostce, je tu snaha o profesionalitu, totálně zničená celkovým přístupem k odvedené práci.

Celková spokojenost

66%
Doporučuje

Chytil Miroslav
Přidáno: 3.Března 2021

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Dobry den chtel bych touto formou podekovat LK Automontu Kozusany za velice vstricne a profesionalni jednani ktere se tykalo oprav meho vozu po mnou nezavinene kolizy,nejenze byla oprava udelana ve vysoke kvalite a driv nez bylo slibeno,zaroven nam propujcili firemni vuz po dobu nutnou.U nas maximalni spokojenost moje predstava nas zakaznik nas pan byla zcela naplnena.A nechci ani opomenout,ze i interier vozu byl vyluxovany a nadherne vonel cistotou.Dekuji vsem zamestnancum kteri se podileli na cele akci. At se Vam i nadale dari.Proto vsem vrele doporucuji LK Automont.S pozdravem Miroslav Chytil

Celková spokojenost

0%
Nedoporučuje

Jaroslav
Přidáno: 5.Října 2020

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Odpověď panu Mimochodkovi : s ohledem na nemožnost projednání podmínek opravy s častým měněním požadavků jsme s klientem zakázku neuzavřeli. V důsledku toho se pan Jaroslav nemohl zařadit ke stovkám našich každoročně spokojených klientů. Tuto odpověď uveřejňujeme na více serverech, kde pan Jaroslav prezentuje svůj názor. ----- Po dlouhé době. Nepátral jsem po odpovědi. Podmínky projednání opravy nebyly díky častým změnám požadavků a smlouva skutečně uzavřena nebyla. Šlo o poskytnutí náhradního vozidla a neshody v otázce možného nájezdu kilometrů. Servis omezoval nájezd. Jednalo se i o další kličkování a proto nebyla smlouva uzavřena. Ztratil jsem veškerou důvěru v servis, který měl smlouvu s pojišťovnou. Jednalo se o mnou nezaviněnou nehodu. Nakonec jsem vše vyřešil bez zbytečných dohadů jinou volbou a bez problému. Pro mne to byla osobní zkušenost a na základě zkušenosti jsem servis nedoporučil. Je to už poměrně dávno a proto se již tímto tématem nemíním zabývat. Pro mne platí natrvalo ne. Jsou lepší volby. Tím nechci říct, že někdo nemůže mít zkušenost jinou. Nemíním svou recenzí firmu poškodit. Jde jen o můj poznatek a mou volbu. Kdo nevěří, má možnost vyzkoušet. Bez ohledu na mne.

Celková spokojenost

93%
Doporučuje

Nemajer Jaroslav
Přidáno: 9.Července 2020

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Naprostá spokojenost.

Celková spokojenost

13%
Nedoporučuje

Ing. Aleš Pokorný
Přidáno: 10.Srpna 2017

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

No hotová katastrofa. Tento servis nespíš opravdu neví jak se bežné opravy dělají. Diagnostiku neprovedli a jednoduše mě poslali domů, že neví co s tím motorem je, tak jsem si diagnostiku pořídil sám (podotýkám že za 1500 Kč), připojil na OBSku a vuala poslední známý problém je s válcem číslo 3. Vyměnil jsem svíčky a indukční cívku a po 1000km to šlape jak Švýcary. Co si sám nuděláš to nemáš co? Najít dnes poctivý servis to je teda umění.

Celková spokojenost

33%
Doporučuje

LK AUTOMONT s.r.o.
Přidáno: 12.Července 2016

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Odpověď panu Mimochodkovi : s ohledem na nemožnost projednání podmínek opravy s častým měněním požadavků jsme s klientem zakázku neuzavřeli. V důsledku toho se pan Jaroslav nemohl zařadit ke stovkám našich každoročně spokojených klientů. Tuto odpověď uveřejňujeme na více serverech, kde pan Jaroslav prezentuje svůj názor.

Celková spokojenost

6%
Nedoporučuje

Mimochodek jaroslav
Přidáno: 19.Května 2016

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Nepopsatelné není mi jasné po osobní zkušenosti zda se firma zabývá skutečně tím, čím se prezentuje.

585 961 486

Provozní doba

Nyní: Zavřeno
Pondělí 6:00 – 16:00
Úterý 6:00 – 16:00
Středa 6:00 – 16:00
Čtvrtek 6:00 – 16:00
Pátek 6:00 – 16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno