Značka vozu Vaše lokalita  
« Zpět na výpis autoservisů

ADcentrum s.r.o.

Jeremiášova 2599/1a, Praha 5 - Stodůlky

Celkové
hodnocení
6%
Specialista Autorizované pro vozy
Toyota Lexus Kia Mazda Mitsubishi

Základní servisní úkony

 • Pneuservis
 • Servisní prohlídky
 • Prodej náhradních dílů
 • Montáže doplňků
 • Mechanické opravy a výměny
 • Výměny kapalin

Specializované práce

 • Opravy motorů
 • Opravy podvozků
 • Klempířské práce
 • Lakýrnické práce
 • Auto klimatizace
 • Diagnostika a autoelektrika

Extra služby

 • Čištění interiéru
 • Mytí vozidel
 • Zapůjčení náhradního vozidla
 • Odtažení vozidla

Recenze zákazníků

Přidat hodnocení
Zavřít
Jméno E-mail (nepovinné)

Kliknutím vyberte hodnocení

Kvalita opravy
Přístup autoservisu
Dodržení ceny

Ohodnoťte přístup pracovníků autoservisu k zákazníkům

Celková spokojenost

0%
Nedoporučuje

Pis Duk
Přidáno: 31.Května 2019

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Nepoctivy podnikatel Autojeremiašova s.r.o. Rád bych sdílel negativní zkušenost s uvedeným autoservisem, nedoporučují. Auto bylo v záruce i přes to chtěli po mně zaplacení vadných dílu. Když jsem odmítl zaplatit - zatajili skutečný rozsah i příčiny poškození ( závadu v motoru nebyla způsobena provozovatelem nebo neodvratnou událostí). Velice arogantni a neprijemne jednani ze strany vedení podniku ( p. Březinova ředitelka, p. Kašak reklamační technik, p. Hala servisní technik ) - lži a falešné sliby s vědomým záměrem oklamat druhé za účelem získání finanční výhody. Autojeremiašova s.r.o jsem zažaloval u soudu. Spousta informací o dění v servisu je na www.mazdaklan.cz Žádné hodnoceni.

Celková spokojenost

0%
Nedoporučuje

Vjačeslav
Přidáno: 26.Května 2019

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Rád bych sdílel negativní zkušenost s uvedeným autoservisem SOUD!!! Vadný motor. Auto bylo v záruce i přes to chtěli po mně zaplacení vadných dílu. Když jsem odmítl zaplatit - zatajili skutečný rozsah i příčiny poškození ( závadu v motoru ). A po dvou letech se odhaluje pravda. K tomu není co dodat. Spousta informací o dění v servisu je na www.mazdaklan.cz Žádné hodnoceni.

Celková spokojenost

20%
Nedoporučuje

Radek
Přidáno: 9.Července 2018

Kvalita opravy Přístup autoservisu Dodržení ceny

Já mám velice špatné zkušenosti s Autojeremiašova, Praha 5, a to více krát (už se to nestane) s KIA Sorento 2.2 CRDI . Neuměli nakódovat gateway po výměně jinde, protože jejich neoriginální SW neuměl dobře s mojí novou gateway. Více, než 3 hodiny práce na Jeremiašove, dokonce se snažili mně ukecat, že je něco s elektrikou a museli by kompletně předělat kabeláž, musel jsem jim pořádně vysvětlit, že jsem u toho byl celý čas a že to není elektroinstalace, nakonec mi to vrátili, cena cca 1000,- Kč s tím, že to chyby pořád hlásí, ale jen nějaké, že jinak je vše OK a vše pracuje. Tady to beru jako nešikovnost techniků. Další pokus už byla snaha mně okrást. Dělali mi servisní úkony, jejich seznam byl předem daný, cena taky. Odhad 12tis s tím, že je preventivně nadhodnocen, "kdyby něco". Ze seznamu udělali tak 2/3, cena byla lehce pod 12tis. Zůstala už "jen" výměna těsnění pod hlavou válců. Říkám, že to je přece nesmysl, že cena je, jako by udělali vše, ale reakcí bylo něco jako "nechápu, co se Vám nezdá, cenu jsme dodrželi a je nižší, než původní rozpočet". Takže tolik moje zkušenosti s Autojeremiašova, nejen nešikovnost, ale i nesolidnost. To, že jsem dostal neco je snad jen díky tomu, že když pan vedoucí už na moje maily ani nereagoval, napsal jsem toto na vedení firmy (oddělení péče o zákazníky a pak snad ještě dalšímu z vedení). Ale nespokojenost je tu velká a už si u mě neškrtnou a kde bude možné, sdělím zkušenosti. Nedávno jsem taky zjistil, že mi třeba fakturovali náhradní díl, který ma doporučenou cenu kolem 600,-Kč a servis prodává za cenů 2000,-Kč - silentblok ramena, nebo tak něco. Radek

251 119 011

Provozní doba

Nyní: Zavřeno
Pondělí 7:00 – 19:00
Úterý 7:00 – 19:00
Středa 7:00 – 19:00
Čtvrtek 7:00 – 19:00
Pátek 7:00 – 19:00
Sobota 9:00 – 13:00
Neděle zavřeno